Chromathoughts > Opinie o autach > Japońskie > Najpopularniejszy sedan na rynku? Nowa Toyota Corolla
Japońskie

Najpopularniejszy sedan na rynku? Nowa Toyota Corolla

Myślisz o nowym sedanie, który z łatwością przewiezie Cię w długą podróż rodzinną, a jednocześnie da przyjemne wrażenia z trasy? Szukasz pojazdu do miasta, który nie będzie palił hektolitrów benzyny? Okazuje się, że nowa Toyota Corolla spełnia te wszystkie kryteria. Przynajmniej według badań przeprowadzonych na zmotoryzowanych Polakach.

Nowa Corolla jest bowiem liderem wśród sprzedawanych samochodów nowych, szczególnie w wersji sedan. Samochód charakteryzuje się sporym wnętrzem i przestronnym bagażnikiem. Świetnie poradzi sobie nawet z pięcioosobową rodziną. Auto będzie można kupić też w wersji GT, dając Corolli nowy wygląd i rasowe brzmienie.

Toyota jest na ten moment liderem w sprzedaży w 2020 roku, a jej przychody w Polsce świadczą o tym, że producent nie stracił na epidemii. Polacy inwestują zarówno w wersje hybrydowe tego auta, jak i silniki 1.6 i 1.8. Toyota lideruje jednak nie tylko w kategorii sedanów. Dużą popularnością cieszą się też Corolle w wersji kombi i hatchback.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez CONSULTING CARS (@consultingcars)

Polecane wpisy
Japońskie

Europa. Toyota Yaris najpopularniejszym samochodem 2021 roku

Japoński koncern rozpoczął kolejny rok z przytupem. W samym styczniu, ten miejski hatchback Toyoty został zarejestrowany ponad 18 tysięcy razy! Toyota rośnie w siłę.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *